Restauracja Bistro42 to miejsce, które gwarantuje nowy wymiar zdrowego jedzenia. Zabytkowa kamienica w połączeniu ze stylowym i nowoczesnym wnętrzem tworzy przestrzeń, którą warto odwiedzić będąc w Bydgoszczy. Bistro42 powstało z inicjatywy dwojga kreatywnych kucharzy – Macieja Bazeli i Agnieszki Dembek, którzy z wielką pasją i miłością oddają się gotowaniu.

Ulicy Śniadeckich 42, gdzie mieści się Bistro42 nie sposób pominąć odwiedzając Bydgoszcz. Podobnie jak na niej toczy się aktywne życie mieszkańców i turystów, we wnętrzu restauracji również panuje niesamowita atmosfera. Wszystko za sprawą przytulnego wnętrza, zachęcającego do długich rozmów oraz  bogatego menu, które zadowoli każdego gościa. Dzięki temu restauracja jest idealnym miejscem zarówno na rodzinne uroczystości, spotkania z przyjaciółmi czy romantyczne kolacje.

 

Dołącz do Nas: facebook.com/bistro42bydgoszcz/

Menu Bistro42 to zestaw idealnie skomponowanych dań, od śniadań aż po kolacje. Starannie dobrane świeże składniki wraz z wysokimi umiejętnościami kulinarnymi i dużą dawką miłości do gotowania tworzą potrawy, których smak zapewnia niezwykłe doznania. W dodatku nasze menu jest zmieniane co dwa dni, co zapewnia różnorodność i wciąż nowe smaki, które nasi goście mogą nieustannie poznawać.  Aż chce się wracać do Bistro42 po więcej kulinarnych wrażeń. Dzięki otwartej kuchni, nasi goście mogą poczuć się jak w zaciszu własnego domu, podpatrując przygotowanie wszystkich potraw. Dbamy o każdy szczegół dania, wkładając we wszystkie detale jak najwięcej kulinarnej pasji i smaków, którym trudno się oprzeć.

Nasza kuchnia to połączenie dwóch różnych charakterów, którzy robią to, co kochają najbardziej, czyli zaskakują smakiem wszystkich gości Bistro24. Ich wieloletnie doświadczenie gastronomiczne, osobowości oraz niebanalne spojrzenie na kuchnię sprawia, że Bistro42 to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Bydgoszczy.