Catering dietetyczny

Restauracja Bistro42 oferuje catering dietetyczny, indywidualnie dopasowywany do potrzeb żywieniowych. Zapewniamy zawsze świeże, wysokiej jakości produkty, z których przygotowujemy pyszne i bogate w składniki odżywcze dania. Dzięki naszej usłudze, można zadbać o zdrową dietę, wygodnie i komfortowo, w dodatku z  darmową dostawą we wskazane miejsce.

Catering dietetyczny przygotowujemy we współpracy z dietetykiem, by jak najlepiej dopasować składniki do preferencji żywieniowych naszych klientów. Dieta pudełkowa w wydaniu Bistro42 jest więc nie tylko zdrowa, ale smaczna i kolorowa.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje cateringu dietetycznego. Przy tworzeniu każdej diety kładziemy ogromny nacisk na zbilansowanie wszystkich składników oraz walory smakowe przygotowywanych przez nas potraw. Każda z diet wyróżnia się wspaniałym smakiem i niezwykłym bogactwem składników odżywczych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej z diet, nad którą pracujemy, zachowujemy niepowtarzalny charakter oraz wyjątkowość potraw. Nasze diety przygotowujemy wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości, zupełnie jak dania, które serwujemy w restauracji. Z naszym cateringiem dietetycznym odżywianie jest nie tylko proste i przyjemne, ale przede wszystkim smaczne i zdrowe.